Anuluj przeładowanie
  • Cisew 147, 62-700 Turek
  • kontakt@zielona-architektura.pl
  • Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie ogrodniczym

  • Według opinii zadowolonych klientów

Inżynier arch. kraj.
Seweryn Dzieciątkowski-Pieścik

Właściciel i projektant w Zielonej Architekturze

Moje zainteresowanie oraz pasja do ogrodów zaczęła się już w dzieciństwie. Każde prace w ogrodzie sprawiały mi dużo przyjemności a zwłaszcza koszenie trawy. I tak przy wyborze studiów zdecydowałem, że pasje i zainteresowanie przełożę na naukę a w późniejszych latach na pracę.

Uważam, że kocham to co robię choć to ciężki i wymagający zawód. Całą swoją pasje i wiedzę staram się przełożyć na projekty oraz realizacje.

W Zielonej Architekturze jestem odpowiedzialny za wiele różnorodnych projektów, w których pasję łącze z kreatywnymi rozwiązaniami. Odpowiadam za kompleksową realizację projektów oraz całą organizację pracy - tak aby Państwa projekt był zrealizowany zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.

100+

realizacji ogrodów

50+

kompleksowych projektów i aranżacji ogrodów

200+

zadowolonych klientów

Inżynier arch. kraj.
Anna Dudek-Galant

Główna projektantka w Zielonej Architekturze oraz założycielka Pracowni Nowoczesne Projekty Ogrodów Anna Dudek-Galant

Architektura krajobrazu jest nie tylko moim zawodem, ale także wspaniałą pasją. Tematyce projektowania ogrodów poświeciłam sporą część swojego życia, począwszy od nauki w Technikum Architektury Krajobrazu po ukończenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy w kierunku architektura krajobrazu, a także wiele dodatkowych kursów, szkoleń oraz studiów podyplomowych m.in. z zakresu projektowania zielonych dachów, kosztorysowania, projektowania systemów nawadniających, nauki programów niezbędnych do pracy, a także z zakresu ochrony środowiska.

Teoria, została podparta wiedzą praktyczną, dzięki pracy na samodzielnym stanowisku architekta krajobrazu w biurze projektowym, pracy w nadzorze budowlanym na stanowisku specjalisty ds. nadzoru przyrodniczego i ochrony środowiska, stażom zagranicznym oraz wcześniejszym praktykom w firmach zakładających ogrody.

W Zielonej Architekturze zajmuje się m.in. projektowaniem ogrodów prywatnych, tarasów, balkonów oraz różnego rodzaju zieleni publicznej (parki, skwery, place zabaw), a także kompleksową realizacją wykonanych projektów.

10+

lat doświadczenia

50+

kompleksowych projektów i aranżacji ogrodów

200+

zadowolonych klientów